Zorganizuj u nas chrzciny

Organizacja przyjęcia z okazji chrzcin dziecka nie musi być stresująca i czasochłonna! Restauracja Manhattan proponuje Wam rezerwację klimatycznej sali, która idealnie sprawdzi się na odświętne spotkanie rodzinne. Znajdziesz u nas przestronne wnętrza przeznaczone na większą liczbę gości oraz wyśmienite menu opracowane przez naszych utalentowanych szefów kuchni. Uczestnicy uroczystości mogą korzystać również z oferty naszego baru, zaopatrzonego w wyśmienite trunki.

Pierwszy sakrament dziecka to bardzo ważne wydarzenie rodzinne, po którym warto zorganizować wystawną ucztę. Wynajęcie sali w naszej restauracji to najlepsza opcja, jeśli zależy Wam na perfekcyjnym przebiegu spotkania. W Manhattan systematycznie organizujemy chrzciny dla mieszkańców Sosnowca, dlatego poradzimy sobie z każdym wyzwaniem. Dla Waszych gości przygotujemy wyborne dania kuchni polskiej i międzynarodowej, które będą idealnym urozmaiceniem imprezy. 

Każde przyjęcie okolicznościowe organizowane w naszym lokalu obsługiwane jest przez doświadczoną ekipę kelnerską, która wyróżnia się wysoką kulturą osobistą. Dzięki temu wizyta w naszej restauracji będzie z pewnością udana, bez względu na okazję! Jeśli interesuje Was przytulna sala na chrzciny, skontaktujcie się z nami, a ustalimy szczegóły. Przygotujemy dla Was indywidualną ofertę, uwzględniającą Wasze wszystkie wymagania, dotyczące organizowanej uroczystości. W Pubie Manhattan znajdziecie aż pięć przestronnych pomieszczeń, które możecie zarezerwować na zbliżające się spotkanie.

Kontakt

Restauracja Manhattan
ul. Plonów 5a     
41- 200 Sosnowiec

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek 12 - 19
Sobota 13 - do ostatniego klienta
Niedziela 13 - 21

tel.: 32 291 30 16, 607 852 190
e-mail: manhattan.sosnowiec@wp.pl
Zobacz mapę dojazdu
Znajdż nas na:
Restauracja Pub Billard Club