Restauracja na komunię

Jeśli szukacie odpowiedniego lokalu gastronomicznego na potrzeby przyjęcia okolicznościowego w Sosnowcu, nie mogliście lepiej trafić! Restauracja Manhattan zaprasza do rezerwacji przestronnych i klimatycznych sal, które będą doskonałym tłem dla każdej uroczystości rodzinnej. Nasza oferta obejmuje między innymi obiady komunijne, w których wyprawianiu mamy bardzo duże doświadczenie. Z pomocą profesjonalnego personelu kelnerskiego i utalentowanych kucharzy organizacja tej wyjątkowej imprezy będzie znacznie prostsza! 

Sakrament Pierwszej komunii Świętej to wyjątkowe wydarzenie nie tylko w życiu dziecka, ale też jego rodziców. Dlatego po uroczystych obchodach w kościele warto urządzić wystawne przyjęcie, na które zostaną zaproszone bliskie osoby. Odświętny obiad w restauracji to też dobry pretekst do zobaczenia się z dawno niewidzianymi członkami rodziny i przyjaciółmi. Jako organizatorzy spotkania powinniście zadbać o jego odpowiednią oprawę, na szczęście rezerwując salę u nas, nie musicie się o nic martwić! 

Nasza restauracja może się pochwalić wieloletnim doświadczeniu w organizacji przyjęć okolicznościowych, dlatego zawsze zapewniamy usługi na najwyższym poziomie. Dla Waszej rodziny przygotujemy wystawny obiad, który będzie doskonałym zwieńczeniem tego wyjątkowego dnia. Dania na komunię są opracowywane przez naszych kreatywnych szefów kuchni i bazują na tradycji kuchni polskiej oraz międzynarodowej. Ostateczne menu na imprezę opracujemy po ustaleniu szczegółów, na podstawie Waszych indywidualnych preferencji. 

Jeśli chcecie, żeby komunia Waszego dziecka była mniej stresująca, zachęcamy do skorzystania z oferty naszej restauracji! W Manhattan posiadamy 5 odrębnych sal o bardzo interesującym wystroju, które mogą pomieścić dowolną liczbę gości. Przez cały czas trwania imprezy jej uczestnicy będą znajdować się pod opieką doświadczonych i sympatycznych kelnerów. Polecamy nasze usługi także w przypadku organizacji innych przyjęć okolicznościowych np. chrzcin, kolacji ślubnych, urodzin, imprez integracyjnych itp. 

Kontakt

Restauracja Manhattan
ul. Plonów 5a     
41- 200 Sosnowiec

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek 12 - 19
Sobota 13 - do ostatniego klienta
Niedziela 13 - 21

tel.: 32 291 30 16, 607 852 190
e-mail: manhattan.sosnowiec@wp.pl
Zobacz mapę dojazdu
Znajdż nas na:
Restauracja Pub Billard Club