Restauracja w Sosnowcu

Pub Manhattan to doskonałe miejsce na spotkanie z rodziną czy przyjaciółmi przy suto zastawionym stole. Nasza restauracja to wyjątkowa kuchnia, klimatyczny wystrój, przestronne wnętrza i sympatyczna obsługa. Zajmujemy się również organizacją najlepszych przyjęć okolicznościowych w Sosnowcu. Goście odwiedzający lokal mogą korzystać z rozbudowanej karty, w której dostępne są kultowe dania kuchni polskiej i międzynarodowej. Polecamy się również na spotkania biznesowe czy imprezy integracyjne, które można urządzić w jednej z naszych przestronnych sal. 

Nasza restauracja każdego dnia czeka na gości, którzy pragną rozsmakować się w wyśmienitych daniach, przygotowanych przez utalentowanych kucharzy. W ciągu całego tygodnia w Manhattan dostępne są atrakcyjne promocje, poza tym systematycznie transmitujemy mecze piłki nożnej i organizujemy koncerty z muzyką na żywo. Jesteśmy lokalem przyjaznym rodzinom z dziećmi, najmłodsi goście mają u nas do dyspozycji kącik zabaw, a toalecie dostępny jest przewijak. 

Specjalnością naszego lokalu gastronomicznego jest organizacja przyjęć okolicznościowych. Na terenie restauracji posiadamy aż pięć sal, wyróżniających się pięknym wystrojem i optymalną powierzchnią. Zachęcamy do rezerwacji terminów na potrzeby komunii, chrztu, imprezy integracyjnej czy nawet wesela. Przygotujemy szczegółowy harmonogram spotkania i wspólnie z Wami ustalimy menu, które będzie serwowane w trakcie uroczystości. W trakcie przyjęcia o dobre samopoczucie Waszych gości zadba wykwalifikowana ekipa kelnerska. 

Kontakt

Restauracja Manhattan
ul. Plonów 5a     
41- 200 Sosnowiec

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek 12 - 19
Sobota 13 - do ostatniego klienta
Niedziela 13 - 21

tel.: 32 291 30 16, 607 852 190
e-mail: manhattan.sosnowiec@wp.pl
Zobacz mapę dojazdu
Znajdż nas na:
Restauracja Pub Billard Club