Zorganizuj u nas spotkania biznesowe lub integracyjne dla swojej firmy

W poszukiwaniu odpowiedniego miejsca na spotkanie biznesowe warto zapoznać się z ofertą naszej restauracji! Manhattan to klimatyczny lokal w północnej części Sosnowca, w którym można zorganizować niezapomniane przyjęcie na dowolną liczbę gości. Przygotowaliśmy dla Was atrakcyjną ofertę, obejmującą wynajem przestronnej sali, wyśmienite dania kuchni polskiej i międzynarodowej oraz profesjonalną obsługę kelnerską. Mamy duże doświadczenie w urządzaniu imprez integracyjnych, dlatego nie są nam straszne żadne wyzwania.

Formalny obiad z partnerami biznesowymi warto zorganizować w eleganckim lokalu gastronomicznym. Nasza restauracja może się pochwalić pięknym wystrojem, który z pewnością zrobi wrażenie na zaproszonych osobach. Do dyspozycji macie aż pięć odrębnych sal, które można zarezerwować na spotkania firmowe. Polecamy się także na potrzeby konferencji czy zebrań pracowniczych. Utalentowani szefowie kuchni przyrządzą dla uczestników wyborne potrawy, a doświadczona obsługa kelnerska zadba o wszelkie wygody.

Manhattan to doskonałe miejsce do organizacji imprezy firmowej. Przygotujemy dla Was niezapomniane spotkanie integracyjne, które pozwoli zacieśnić relacje pomiędzy pracownikami. Dzięki przestronnym salom, którymi dysponujemy, jesteśmy w stanie wyprawić przyjęcie na dowolną liczbę uczestników. Poza smakowitymi daniami kuchni polskiej i międzynarodowej możemy też zapewnić duży wybór wyśmienitych trunków. Zapraszamy do rezerwacji stolików w naszej restauracji, chętnie też udzielimy odpowiedzi na pytania dotyczące oferty.

Kontakt

Restauracja Manhattan
ul. Plonów 5a     
41- 200 Sosnowiec

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek 12 - 19
Sobota 13 - do ostatniego klienta
Niedziela 13 - 21

tel.: 32 291 30 16, 607 852 190
e-mail: manhattan.sosnowiec@wp.pl
Zobacz mapę dojazdu
Znajdż nas na:
Restauracja Pub Billard Club