Organizacja stypy

Jeśli poszukujecie kameralnego miejsca na ucztę pogrzebową w Sosnowcu, oferta naszej restauracji z pewnością Was zainteresuje. W Manhattan zorganizujecie spotkanie rodzinne na dowolną liczbę gości, które bez wątpienia będzie udane. W naszym lokalu regularnie odbywają się stypy, dlatego możemy zapewnić wyśmienite menu oraz obsługę kelnerską na najwyższym poziomie. Dysponujemy kilkoma salami o optymalnej powierzchni, dzięki czemu możemy Wam zagwarantować dyskretną atmosferę przez cały czas trwania konsolacji.

Śmierć bliskiej osoby to trudny moment w życiu człowieka, dlatego powszechne jest wyprawianie rodzinnej stypy, na której bliscy mogą okazać sobie wzajemne wsparcie. Konsolację najlepiej urządzić w naszej restauracji, wówczas nie będziecie musieli przejmować się kwestiami organizacyjnymi. Przygotujemy dla Was odświętną ucztę pogrzebową, na której zostaną zaserwowane wyborne potrawy kuchni tradycyjnej. W trakcie spotkania rodzinnego o wygodę uczestników zadba wykwalifikowany personel, wyróżniający się wysoką kulturą osobistą.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że stypa to przyjęcie rodzinne, w którym biorą udział również małe dzieci. Dlatego na potrzeby najmłodszych uczestników spotkania nasza restauracja przygotowała osobny kącik zabaw, zaopatrzony w wiele atrakcji dla maluchów. Dzięki temu rodzice będą mogli w spokoju porozmawiać z dorosłymi gośćmi przyjęcia, kiedy ich pociechy będą miały zapewnioną rozrywkę. Rezerwacje sali przyjmujemy na dowolny dzień, jesteśmy otwarci przez cały tydzień.

Kontakt

Restauracja Manhattan
ul. Plonów 5a     
41- 200 Sosnowiec

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek 12 - 19
Sobota 13 - do ostatniego klienta
Niedziela 13 - 21

tel.: 32 291 30 16, 607 852 190
e-mail: manhattan.sosnowiec@wp.pl
Zobacz mapę dojazdu
Znajdż nas na:
Restauracja Pub Billard Club